Helios-AHU Marek Kaczmarczyk, al. Krasińskiego 1, pokój 618, VI piętro, 31-111 Kraków, małopolskie, NIP: 944–117–59–92

Helios-AHU - ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i inne!

Dowiedz się więcej »

O nas

Jesteśmy agencją świadczącą usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego na rzecz największych na rynku towarzystw ubezpieczeniowych : PZU, Warta, Allianz, Generali, Compensa, Uniqa, Ergo Hestia, Interrisk i inne.

Działamy w Krakowie od 1999 roku.

Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, osobowych i majątkowych jak również ubezpieczenia na życie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i stosownie do jego potrzeb dobieramy optymalne rozwiązania.

Służymy pomocą i radą w przypadku zaistnienia szkody.

1. Ubezpieczenia komunikacyjne

Nawet najlepszy kierowca na świecie nie jest w stanie całkowicie uniknąć wypadku bądź stłuczek - jest to spowodowane faktem, że inni członkowie ruchu drogowego nie cechują się równie wysokimi umiejętnościami. Każda osoba, która zdaje sobie z tego sprawę wie więc, jak istotne są ubezpieczenia komunikacyjne. To właśnie je jesteśmy w stanie Państwu zaoferować na podstawie takich dokumentów, jak dane z prawa jazdy, dowód osobisty, a także szczegóły dotyczące stanu pojazdu oraz polisy. Usługi świadczymy dla firm i osób prywatnych.

2. Ubezpieczenia majątkowe

Zarówno mienie przedsiębiorstwa, jak i w naszym domu może zostać uszkodzone, zniszczone lub ukradzione. Dlatego należy odpowiednio przygotować się dużo wcześniej i wykupić stosowne ubezpieczenia majątkowe prywatne lub dla firm. Choć siedziba naszej agencji mieści się w Krakowie, pośredniczymy w przekazywaniu ofert największych towarzystw z całej Polski. Dlatego z łatwością znajdziemy dla Państwa rozwiązanie, które będzie spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby. Wystarczy dostarczyć nam wszystkie wskazane na stronie dokumenty!

3. Ubezpieczenia osobowe

Niestety nie jesteśmy niezniszczalni - choroby, wypadki i inne zdarzenia, których najczęściej nie możemy kontrolować, mogą przydarzyć nam się w dowolnym momencie. Choć nasze ubezpieczenia osobowe nie pozwolą ich uniknąć, zapewnią odpowiednie zabezpieczenie finansowe, które pomoże opłacić leczenie oraz inne związane koszty. Tego rodzaju usługi świadczymy nie tylko w Krakowie, ale również w innych rejonach Polski, szczegółowo analizując wszystkie oferty największych towarzystw i dobierając tą najkorzystniejszą dla naszego Klienta.